Kategorie

eRaty Santander Consumer BankProducent: NIVEL SYSTEM

Nr katalogowy: DT-2L

Koszt dostawy: darmowa

Gwaracja: 1 rok | 2 lata

cena brutto

4 415,00 zł

3 589,43 zł netto

Teodolit elektroniczny Nivel System DT-2L to precyzyjny, 2-sekundowy instrument pomiarowy ze wskaźnikiem laserowym, dzięki któremu można łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. Ten jeden z najważniejszych narzędzi pomiarowych na placu budowy, charakteryzuje się dość rozbudowaną konstrukcją, jak na tego typu instrumenty. Model ten posiada m.in. dwustronne wyświetlacze, które podnoszą komfort pracy, jednoosiowy kompensator umożliwiający pracę w terenie o niestabilnym podłożu bez konieczności stałego kontrolowania poprawności spoziomowania czy pionownik laserowy, do ustawienia teodolitu na zadanym punkcie. Dzięki zastosowanemu wskaźnikowi laserowemu można nim łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. Teodolit DT-2L jest odporny na trudne warunki atmosferyczne (IPX6), co sprawia, że jest przygotowany do pracy nawet w ulewnym deszczu. Pojemny akumulator pozwala na długi czas pomiarów w terenie.


Markowy sprzęt w przystępnej cenie

Nivel System jest marką instrumentów pomiarowych dla branży budowlanej i geodezyjnej wprowadzoną na polski rynek przez TPI Sp. z o.o. w 2003 r. Produkty Nivel System skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców, dla których jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest przystępna cena z jednoczesną gwarancją odpowiedniej jakości, co zapewnia możliwość wykorzystania w wielu zastosowaniach profesjonalnego zestawu pomiarowego kosztem niższym niż dotychczas. Instrumenty Nivel System wyróżniają się własnym oryginalnym wzornictwem i kolorystyką co sprawia, że rozpoznanie tej cieszącej się zaufaniem marki jest proste i jednoznaczne. Nivel System to pewność bezpiecznej i komfortowej pracy w wielu typowych zastosowaniach. Instrumenty spełniają międzynarodową normę wodoszczelności IP. Dzięki sieci punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju, każdy użytkownik ma łatwy dostęp do profesjonalnego serwisu.


Teodolit elektroniczny Nivel System DT-2L jest instrumentem, który charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkową prostotą obsługi. By posługiwać się tym narzędziem, nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, a z powodzeniem wystarcza krótkie szkolenie. Instrument posiada czytelne, dwustronne wyświetlacze, na których pokazywane są na bieżąco odczyty mierzonych kątów poziomych i pionowych. Libella pudełkowa pozwala precyzyjnie spoziomować instrument, ustawić go nad punktem. Dzięki wygodnemu pionownikowi laserowemu instrument można szybko ustawić nad punktem, a precyzyjny kompensator utrzymuje sprzęt we właściwej pozycji nawet podczas pracy na niestabilnym podłożu. Zastosowanie najwyższej jakości optyki gwarantuje realizację pomiarów z dużymi dokładnościami. Niewątpliwym atutem teodolitu jest system zasilania (akumulator) oraz wysoka odporność na kurz i wodę (IPX6).


Typowe zastosowania Nivel System DT-2L: prace budowlane i geodezyjne, pomiary kąta, wyznaczanie, określanie spadków, pochylenia, a także wszelkie prace związane z określeniem kierunków i linii prostych.Parametry techniczne:

Luneta

Długość (mm)

155

Średnica obiektywu (mm)

45

Powiększenie

30x

Obraz

prosty

Pole widzenia

1°30'

Rozdzielczość (")

3

Ogniskowanie od (m)

1,35 m

Pomiar kąta

Metoda pomiaru

odczyt absolutny

Odczyt

H: dwustronny,
V: dwustronny

Minimalny odczyt

1"/5"

Dokładność

2"

Wyświetlacz

Wyświetlacz

dwustronny podświetlany

Klawiatura

5 przycisków

Kompensator

Typ

jednoosiowy

Zakres

± 3'

Warunki pracy

Zakres temperatury

-20°C ~ +50°C

Wilgotność, zapylenie

IPX6

Pionownik

laserowy

Zasilanie

Baterie

akumulator (3,7V)

Inne

Punkt laserowy

tak

Spodarka

odłączalna

Wymiary (wys. x szer. x gł.) (mm)

160x190x324

Masa (z baterią)

4,8 kg

Gwarancja

12 miesięcy + 12 miesięcyZalety:

 • precyzja pomiarów - nowoczesny system odczytu koła poziomego pozwala na natychmiastowe używanie tachimetru po jego wyjęciu z walizki, a boczna libella rurkowa ułatwia dokładne spoziomowanie teodolitu
 • nie straszne wibracje i wstrząsy – kompensator koła poziomego umożliwia pracę teodolitem w pobliżu ciężkich maszyn wywołujących drgania podłoża
 • widać jak na dłoni - wskaźnik laserowy umożliwia pomiar kątów i tyczenie bez konieczności używania tyczki
 • prostota obsługi - posługiwanie się teodolitem jest niezwykle łatwe, a wyniki pomiarów wyświetlane są na podświetlanym ekranie LCD instrumentu
 • wszechstronność zastosowań - do pomiarów kątów, kierunków, wysokości, pochyleń, tyczenia, przenoszenia azymutów do szybów
 • solidna konstrukcja, pomiary w każdych warunkach – instrument jest w pełni wodo- i pyłoszczelne (IPX6), więc można go używać nawet w najcięższych warunkach na budowieZestaw zawiera:

 • teodolit elektroniczny DT-2L

 • kufer transportowy

 • akumulator
 • ładowarka
 • dodatkowy zasobnik na baterie alkaliczne
 • instrukcja obsługi w języku polskim
 • świadectwo instrumentu
 • gwarancja autoryzowanego serwisu - 2 lata (po przedłużeniu na www)

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Teodolit elektroniczny z laserem Nivel System DT-2L

Teodolit elektroniczny z laserem Nivel System DT-2L

Teodolit elektroniczny Nivel System DT-2L to precyzyjny, 2-sekundowy instrument pomiarowy ze wskaźnikiem laserowym, dzięki któremu można łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. Ten jeden z najważniejszych narzędzi pomiarowych na placu budowy, charakteryzuje się dość rozbudowaną konstrukcją, jak na tego typu instrumenty. 

Napisz opinię

Produkty powiązane