Kategorie

eRaty Santander Consumer Banktechnika betonu
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystko, co niezbędne na każdym etapie obróbki betonu.
Znajdą Państwo tutaj:
  • Listwy wibracyjne- spełniające funkcje rozprowadzania betonu, wygładzania go, jak i zagęszczania.
  • Wibratory zewnętrzne (przyczepne) - przeznaczone do  zagęszczania betonu z zewnetrznej części formy. Idealnie nadają się również do  transportowania i przesiewania materiałów sypkich. Wibratory zewnętrzne są zawsze dobrym wyborem, szczególnie do zastosowania w silosach lub z podajnikami, jak i w technologii przesiewania. 
  • Wibratory do betonu pogrążalne- dzięki zastosowaniu wałków giętkich i buław idealnie nadają się do zagęszczania w trudno dostępnych miejscach. W większości modeli istnieje możliwość doboru długości wałka, jak i średnicy buławy.
  • Zacieraczki do betonu - służą do zacierania i wygładzania powierzchni betonowych oraz wycierania materiałów utwardzających. Dzięki zastosowaniu w zacieraczkach silników spalinowych, jak i elektrycznych świetnie sprawdzają się w każdych warunkach.
  • Wiązarki  do drutu -  mechaniczne wiązarki do drutu znacznie przyspieszające prace zbrojeniowe.

Oferujemy sprzęt sprawdzonych i renomowanych w tej dziedzinie producentów jak: Wacker Neuson, Enar oraz Kreber.

Jeżeli w poniższej ofercie nie znajdą Państwo poszukiwanego sprzętu prosimy o kontakt pod nr tel. 731-431-134 lub mailowo biuro@isprzet.pl, co pozwoli nam na przygotowanie dla Państwa indywidualnej ofery opartej na interesującym Państwa sprzęcie i indywidualnie ustalonej cenie.na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 896 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 896 elementów