Kategorie

eRaty Santander Consumer Bankpompy
W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone w każdych warunkach pompy zarówno zatapialne, jak i motopompy. Posiadamy sprzęt tylko renomowanych producentów jak: Tsurumi Pump, Honda, Koshin, Endress, Wacker Neulson.
Dobór i zastosowanie pomp:
  • motopompy - dzieki zastosowaniu silnika spalinowego znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność. Motopompy mają zastosowanie zarówno do pompowania wody czystej, jak i dzięki zastosowaniu kosza ssawnego- wody brudnej i szlamowej.
Motopompy do wody czystej wykorzystywane są w rolnictwie zarówno w przypadku małych gospodarstw, jak i w uprawach prowadzonych na szeroką skalę- do nawadniania czy też osuszania zbiorników wodnych.
Motopompy wysokociśnieniowe dzięki możliwości wyrzucania wody na wysokość nawet kilkudziesięciu metrów idealnie nadają się do zasilania armatek wodnych czy zraszaczy.
Motopompy do wody brudnej i szlamowej dzięki zastosowaniu wytrzymalszych materiałów do ich produkcji przeznaczone są do wypompowywania wody zawierającej zanieczyszczenia do kilku centymetrów. W związku z tym  pompy te wykorzystywane są w budownictwie do osuszania wykopów. Często też znajdują się na wyposażeniu Jednostek Straży Pożarnej i innych służb ratowniczych ( na terenach powodziowych).
  • Pompy zatapialne - dzięki kompaktowym wymiarom znajdują zastosowanie do odwodnień wąskich wykopów i  studzienek melioracyjnych.

Jeżeli w poniższej ofercie nie znajdą Państwo poszukiwanego sprzętu prosimy o kontakt pod nr tel. 731-431-134 lub mailowo biuro@isprzet.pl, co pozwoli nam na przygotowanie dla Państwa indywidualnej ofery opartej na interesującym Państwa sprzęcie i indywidualnie ustalonej cenie.na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 268 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 268 elementów