Kategorie

eRaty Santander Consumer BankPokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • DXR 310 jest naszym najmocniejszym zdalnie sterowanym robotem budowlanym, z teleskopowym ramieniem zwiększającym jego zasięg, dzięki czemu maszyna jest bardziej uniwersalna. Pomimo niewielkiego ciężaru i zwartej budowy posiada moc 22 kW, dzięki czemu nadaje się doskonale do skutecznego wyburzania w trudnych warunkach.

  • DXR 300 jest naszym najmocniejszym zdalnie sterowanym robotem budowlanym. Użytkowany z młotem SB 302 charakteryzuje się najkorzystniejszym na rynku stosunkiem mocy do ciężaru w swojej klasie. Wraz z robiącą wrażenie mocą 22 kW, jego szerokość - zaledwie 78 cm - umożliwia mu przejazd przez typowe drzwi. 

  • DXR 270 jest zdalnie sterowanym robotem budowlanym o zwartej budowie i małym ciężarze, o mocy 19 kW. Dzięki korzystnemu stosunkowi mocy do ciężaru maszyna nadaje się idealnie do prac wyburzeniowych w miejscach wymagających małego nacisku na podłoże lub ograniczających możliwość unoszenia maszyny. Ramię zapewnia precyzyjne ustawianie narzędzia i wymaga...

  • DXR 250 jest zdalnie sterowanym robotem budowlanym o zwartej budowie, z wydłużanymi lemieszami spycharki, o mocy 19 kW. Ramię zapewnia precyzyjne ustawianie narzędzia i wymaga minimum prac serwisowych. W standardzie maszyna wyposażona jest w lemiesze spycharki służące też do innych zastosowań, takich jak zapewnianie stabilność przy kopaniu czy pracy młotem.

  • DXR 140 to najbardziej kompaktowy z naszych zdalnie sterowanych robotów budowlanych, z ramieniem obracającym się w zakresie 360 stopni. Przy swojej mocy 15 kW i małym ciężarze, ta mocna maszyna nadaje się idealnie do prac wyburzeniowych prowadzonych w ograniczonych przestrzeniach, wymagających kompaktowej budowy i dużej zdolności manewrowania, a...

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów